FOTO/ Zbulohet deputetja e PS-së që u thirr në Prokurori për dosjen “Habilaj”, ja emri

Mbrëmjen e djeshme moderator i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu bëri publik një mesazh të ardhur në drejtim të tij, që thoshte se një deputete e PS është thirrur në Prokurori për dosjen “Habilaj” “Deputete e PS dhe ish-zyrtare e lartë është thirrur nga Prokuroria e Krimeve të Rënda për të dëshmuar. Unë emrin nuk po e them për etikë, kjo ngjarje ka disa ditë që ka ndodhur dhe nuk është konfirmuar ende”, deklaroi Fevziu. Mëngjesin e sotëm emri i deputetes socialiste është bërë i ditur nga “Panorama”. Ajo është deputetja Elona Gjebrea, e cila është thirrur në cilësinë e ish-zëvendës ministres së Brendshme, në kohën që në krye të këtij dikasteri ishte Saimir Tahiri, tashmë person nën hetim.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje