Tag: Elona Gjebrea

Deputetja që udhëtoi me Habilajt jep premtimin: Do dëmshpërblejmë të përmbyturit...

Lidhur me përmbytjet në qarkun e Tiranës ka reaguar me anë të një postimi në Facebook, deputetja e PS, Elona Gjebrea, e vendosur në...

Elona Gjebrea shkon “fshehurazi” në Prokurori për dëshminë mbi dosjen ‘Habilaj’

E gjithë vëmendja e opinionit publik është përqendruar tek gjendja e jashtëzakonshme e krijuar pas reshjeve të dendura të shiut në dy ditët e...

Elona Gjebrea kërkesë Prokurorisë: Më thërrisni që të dëshmoj për Habilajt

E dyshuar si një nga personat që ka lëvizur jashtë vendit me makinën Audi A8 në pronësi të Saimir Tahirit, por që iu fal...

Zëvendësja e Saimir Tahirit del “vullnetare”: Nesër do të shkoj në...

Ish-zëvendës ministrja e Brendshme, aktualisht deputetja e PS-së, Elona Gjebrea e përfolur në media se ka udhëtuar me makinën e Tahirit bashkë me Habilajt,...

Reagon Elona Gjebrea pas publikimit të dokumentit të burrit

Deputetja nr.1 e listës së PS në Tiranë dhe ish zëvëndësministre e Brendshme ka reaguar fill pas publikimit në disa media të dokumentit të...

Elona Gjebrea, i del dokumenti i burrit, ja cfarë shkelje penale...

Elona Gjebrea, ish-zevendësministrja e Brendshme dhe kryesuesja e listës së deputetëve socialistë për Tiranën ndodhet para një historie të re duke e shtuar edhe...

Elona Gjebrea ka udhëtuar më shumë se një herë në makinën...

“Elona Gjebrea duhet të flasë, përse ka udhëtuar jashtë vendit me makinën e drogës së Habilajve. Ajo duhet të bashkëpunojë me drejtësinë”. Apeli vjen nga...

ITINERARI/ Sistemi TIMS “fundos” Elona Gjebrean, deputetja e PS dhe Saimir...

Ish-zv.ministrja e Brendshme, Elona Gjebrea, ka qenë në vitin 2014 në Greqi me ish-ministrin Tahiri dhe është kthyer prej andej me mjetin tip “Audi”,...

VIDEO/ VIDEO/ Dosja “Habilaj”, Deputetja e PS Elona Gjebrea kapet me...

Informacionet e fundit të publikuara tregojnë se Prokuroria për Krimet e Rënda do të thërrasë për dëshmi edhe ish-zv.minisren e Brendshme, aktualisht deputete e...

HETIMET/ Deputetja e PS-së, Elona Gjebrea do të thirret në Prokurori,...

Ditën e djeshme u krijua një situatë e paprecedentë teksa mediat publikuan lajmin se ish-zv.ministrja e Brendshme, aktualisht deputete e PS-së, Elona Gjebrea ishte...