Letra e papritur e Lolitës për gazetaren Mira Kazhani

Ndaje

“Lolita” ka replikuar me gazetaren Mira Kazhani pas një shkrimi ironik që ajo publikoi për deputetin e ri të PD, Agron Shehaj.

Në komentin e saj Lolita shkruan se Kazhani aplikon du standarde për deputetin e Vlorës, një të ciline ka përshkruar në vitin 2013 përmes një profili për këtë biznesmen dhe tani një tjetër koment për të pas fjalimit të dikstueshëm që mbajti në Parlament.

Image may contain: one or more people and text

“E dashur Mira!

Duhen shumë vite të mësosh zanatin. Shumë muaj të shkruash pa gabime. Dhe vetëm një dite për të kuptuar se je thjesht një lëpirëse e radhës, shërbetore pa personalitet e çdo pagatori… ndërsa dinjitetin nuk e ke prekur asnjë minutë të jetës profesionale dhe personale.

P.s Për ju që nuk e kuptoni… Në foton e parë është Mira në vitin 2013 që i thur elozhe deputetit të Vlorës Agron Shehaj, duke e treguar si histori suksesi. Në foton e dytë është Mira sot, por këtë herë i duket qesharak Agroni. Personalisht nuk kam ndonjë simpati të veçantë për deputetin e Vlorës, por nuk kam as respekt për gazetarët që ndërrojnë fytyrën më shpesh se brekët”, shkruan Lolita ndërsa ka postuar dy shkrimet e saj për Shehajn.

Me poshte Lolita ka shperndare dy shkrimet e Kazhanit per Shehajn, nje ne vitin 2013 dhe nje ne vitin 2017.

Pse dua t’ju tregoj Agronin

Ia ka vlejt mundimi o kryetar. Ky Goni yt ia kaloi edhe Gon Llakës

 

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje