Tag: Lolita

FOTO/Konferenca e Ramës me komentues të paguar, dalin tekstet e njëjta...

"Kam vjedhur sytë që të pëlcasin", kështu thotë kryeministri Rama në vijim të konferencës së tij live në Facebook. Për më shumë se një orë...

“Lolita” trondit rrjetin me ‘plagosjen’ e Zamir Manes

Lolita, një nga faqet në rrjetet sociale më të ndjekura dhe provokative në Shqipëri ia ka dalë të provokojë sërish sonte në mes të...

Letra e papritur e Lolitës për gazetaren Mira Kazhani

“Lolita” ka replikuar me gazetaren Mira Kazhani pas një shkrimi ironik që ajo publikoi për deputetin e ri të PD, Agron Shehaj. Në komentin e...