Tag: AGRON SHEHAJ

Gjesti i veçantë i Agron Shehajt, dhuron dy respiratorë për të...

Sipërmarrësi dhe politikani Agron Shehaj bëri me dije se do dhurojë 2 respitatorë për spitalin e Senatoriumit ne Tiranë, i cili po përballet me...

“Në Rinas mbërrijnë çdo ditë 15 avionë nga Italia”, Ish-deputeti: Qeveria...

Ish-deputetët dhe aktualisht opozita e vertete, jane duke nxitur qeverinë të reagojë me seriozitet ndaj koronavirusit, i cili tashmë ka arritur në Itali dhe...

Revista Forbes, milionerët italianë darkë në Maldive, mes tyre edhe ish...

Revista prestigjoze Forbes ka zbuluar ‘mbrëmjen sekrete’ të VIP-ave të biznesit në një mbrëmje pushimi në ishujt Maldive. Bëhet fjalë për elitën e biznesit italian...

“Koncesioneve dhe oligarkëve nuk do t’u preket asnjë qindarkë”, ish-deputeti denoncon:...

Fatura e këtij tërmeti do te jetë padyshim e lartë, me kete bilanc tragjik të viktimave, por dhe të dëmeve të shumta që solli...

Ftesa e Ramës për Reformën Zgjedhore, Shehaj: Pa u dënuar blerësit...

Ish-deputeti i PD Agron Shehaj, thotë se përderisa ata që kanë vjedhur vota janë të lirë, në Shqipëri s’mund të flitet për zgjedhje të...

Rivali i Bashës? Ja si përgjigjet Agron Shehaj

Në intervistën për gazetën Mapo, Agron Shehaj ka folur për herë të parë pas disa artikujve në media, që e cilësojnë si rival të...

INTERVISTA/Agron Shehaj: Ja si i gjej të dhënat për skandalet financiare...

Ish deputeti i PD-së, Agron Shehaj ka dhënë një intervistë për Gazetën Mapo, nga ku ka folur pa doreza duke treguar sesi arrin t'i...

Shehaj: Rihapja e TK, sfidë për autokratin që vjedh shqiptarët

Ish-deputeti i PD, Agron Shehaj ka pershendetur sonte rihapjen e teatrit kombetar me nje shfaqje te Medi Malkaj. Postimi i Shehaj: Sot Teatri Kombëtar ishte skena...

DOKUMENTI/ Agron Shehaj zbulon fitimet marramendese te koncesionit te Rruges se...

Shqipëria nuk është e varfër, por vidhet çdo ditë nga Rama dhe klientët e tij. Ky është bilanci i kompanisë që ka me koncesion...

FOTO/Ish-deputeti sqaron me detaje: Si u krijua kompania që mori koncesionin...

Nga selia blu, ish-deputeti Agron Shehaj ka shpjeguar me detaje gjithë aferat që lindin nga koncesionet korruptive. Shehaj eshte ndalur tek koncesioni për kontrollin e...