Tag: AGRON SHEHAJ

Shehaj: Mungesa e një pakete nga qeveria për shpëtimin e biznesit,...

Partia Demokratike nenvizon sot faktin se biznesi, sipas tyre, eshte ne gjendje te veshtire. Per kete, ish-deputeti Agron  Shehaj i referohet paketave per rimekembjen e...

Ish-deputeti publikon videon: Projektet e Ramës kanë qëllim vetëm vjedhje

Ish-deputeti Agron Shehaj kembengul se shumë prej projekteve të qeverisë Rama kanë patur vetëm një qëllim: vjedhjen dhe jo interesin publik. Duke publikuar nje video,...

Shehaj: Prokuroria te hetoje edhe Edi Ramen per skandalin e Sinanit...

Miku i Ramës, Sinan Idrizi rrezikon 10 burg ne Turqi, transmeton sot Ish deputeti Agron Shehaj, nderkaq ka kerkuar qe prokuroria shqiptare të hetojë...

“Idrizi, mbulese e aksioneve te Rames te Air Albania”

Ish deputeti i PD, Agron Shehaj, aksioneri k Air Albania, Sinan Idrizi eshte nje mashtrues nderkombetar, fasade per 41% te aksioneve te Rames ne...

“Per Lungomaren u prishen pallate, per karburantin po prishet Lungomare”

Denoncimi i ish-deputetit Agron Shehaj: Pasi u prishen pallate e lokale për Lungomaren tani prishet Lungomare me firmë të Ramës për të ndërtuar një...

Gjesti i veçantë i Agron Shehajt, dhuron dy respiratorë për të...

Sipërmarrësi dhe politikani Agron Shehaj bëri me dije se do dhurojë 2 respitatorë për spitalin e Senatoriumit ne Tiranë, i cili po përballet me...

“Në Rinas mbërrijnë çdo ditë 15 avionë nga Italia”, Ish-deputeti: Qeveria...

Ish-deputetët dhe aktualisht opozita e vertete, jane duke nxitur qeverinë të reagojë me seriozitet ndaj koronavirusit, i cili tashmë ka arritur në Itali dhe...

Revista Forbes, milionerët italianë darkë në Maldive, mes tyre edhe ish...

Revista prestigjoze Forbes ka zbuluar ‘mbrëmjen sekrete’ të VIP-ave të biznesit në një mbrëmje pushimi në ishujt Maldive. Bëhet fjalë për elitën e biznesit italian...

“Koncesioneve dhe oligarkëve nuk do t’u preket asnjë qindarkë”, ish-deputeti denoncon:...

Fatura e këtij tërmeti do te jetë padyshim e lartë, me kete bilanc tragjik të viktimave, por dhe të dëmeve të shumta që solli...

Ftesa e Ramës për Reformën Zgjedhore, Shehaj: Pa u dënuar blerësit...

Ish-deputeti i PD Agron Shehaj, thotë se përderisa ata që kanë vjedhur vota janë të lirë, në Shqipëri s’mund të flitet për zgjedhje të...