Vlorë, shkon për pushime, deti i merr jetën adoleshentit

Një 15-vjeçar ka gjetur vdekjen në det.
Ngjarja ka ndodhur para pak minutash në qytetin e Vlorës.
Adoleshenti emri i të cilit nuk dihet ende, është mbytur në plazhin e Marinës.
Trupi i tij është gjetur nga pushuesit e tjerë të cilët e nisën menjëherë drejt spitalit, por fatkeqësisht ai ndërroi jetë rrugës.
Policia ka mbërritur në vendngjarje.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje