VIDEO/ Droga e Llakatundit po vjen në Tiranë, kush po e sjell?!

Ish-Kryeministri ka publikuar një video ku shihet se po transportohet droga e Llakatundit për në Tiranë. Një qytetar I ka dërguar videon bashkë me mesazhin.

Qytetari dixhital informon:

“Pershendetje doktor.Droga nga Llakatundi po transportohet per ne Tirane me dy kamione te medhenje transporti shoqeruar me tre makina me civilesh dhe dy makina policie me fenelina”.

Shikoni videon e tij! sb

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje