Tag: llakatund

Policia për kufomën në Llakatund: Ne nuk dimë gjë!

Policia ka reguar sonte fill pas deklaratës së Monika Kryemadhit në emisionin Open se në Llakatund të Vlorës është gjetur një trup pa kokë,...

EMRI & DETAJE/ Si mashtroi i akuzuari për 5 tonë drogë...

Gjykata e Apelit rikthen në burg të liruarin nga Shkalla e Parë për 5 tonë drogë që u sekuestruan në Llakatund, më 14 shtator...

15 ton kanabis në Llakatund, u përgjuan zyrtarë të lartë

I ftuar në emisionin “Kjo Javë” më Nisida Tufën në ‘Neës24’, gazetari Artan Hoxha ka treguar edhe detaje se si u zbulua magazina me...

VIDEO/ Droga e Llakatundit po vjen në Tiranë, kush po e...

Ish-Kryeministri ka publikuar një video ku shihet se po transportohet droga e Llakatundit për në Tiranë. Një qytetar I ka dërguar videon bashkë me...

VIDEO/ Detaje nga operacioni në Llakatund, 15 tonët ishin stampuar me...

Në Drithas të Llakatundit vijon megaoperacioni i Drejtorisë së Policisë së qarkut të Vlorës i asituar nga dhe nga Drejtori i Përgjithshëm i Policisë...