Rrëfehet Armina Mevlani: Pushimet e mia me Shkëlzenin dhe planet për fejesë

0Shares
0

Sapo ka nisur vera dhe të gjithë jem duke planifikuar se ku do të bëjmë pushime.
Pavarsisht punëve të shumta që një blogere mund të kete Armina do t’i kushtojë kohë edhe pushimeve.
Pushimet do t’i kalojë me partnerin e saj Shkëlzenin, por dhe për familjen ka planifikuar pjesën e parë të gushtit.

Në intervistën dhënë për “Bluetooth”, bukuroshja e ekranit rrëfen edhe të tjera detaje.

Si do t’i kalojë Armina pushimet këtë verë?
Nuk kam vendosur asgjë. Besoj se do t’i bëj pushimet edhe në Shqipëri edhe jashtë. Ditët e para të gushtit do t’i bëj më prindërit.

Po me Shkëlzenin?
Po sigurisht dhe me të, por mendoj se nga shtatori. Nga fillimi i shtatorit.

Do të pushosh edhe më shoqërinë këtë verë, ashtu si ke bërë vitet e shkuara?
Ndoshta ndonjë fundjavë.

Bashkë me Shkëlzenin a keni bërë plane për fejesë këtë verë, ndonjë surprizë?
Jo nuk kemi ndërmend që ta bëjmë event. I kemi personale, familjare. Do merret vesh vetëm dita e madhe.

Cili është ai vend i botës që të ka mbetur fiksim dhe ende nuk e ke vizituar?
Po në Itali për shembull, në Sicili, Capri e Porto Pisa. Këtu do doja të shkoja.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje