Tag: pushime

FOTO/Rudina dhe Mark Frroku shijojnë pushimet e para së bashku

Vetëm disa jave me pare, Rudina Dembacaj bëri publike lidhjen e saj të dashurisë me ish-deputetin Mark Frroku. Ajo shkruante me heret ne nje postim...

FOTO/Nënë e 4 fëmijëve, Kim Kardashian në super formë gjatë pushimeve

Ylli televiziv amerikan, e shndërruar në sipërmarrëse, Kim Kardashian ka realizuar një seri pozash fenomenale, teksa ka reklamuar trupin e saj fantastik në një...

Për festat e nëntorit administrata do të ‘arratiset’ jashtë, fluturojnë çmimet...

Festat kombëtare të 28 dhe 29 nëntorit, shumë shqiptarë, sidomos administrata, pritet t’i festojë jashtë vendit. Data 28 dhe 29 bien të enjte dhe të...

FOTO/E motra lë Kim Kardashian prapa, Kylie Jenner tregon të pasmet...

E famshme, provokuese dhe një 20-vjeçare miliardere. Kylie Jenner është padyshim epiqendra e rrjeteve sociale, pasi çdo ditë ka kohë për postime nga jeta...

VIDEO/Presidenti aktiv dhe me pushime, Meta tregon mrekullinë që ka zbuluar

Presidenti Ilir Meta i ka zhvendosur pushimet ne Jazhnicë, i cili gjendet në rrënjë të majeve Bistra 1 dhe majes së Liqenit, Kosovë. Së...

FOTO/Moderatorja në prag të lindjes, shfaq për herë të parë barkun...

Floriana Garo u largua nga ekrani televiziv për t'iu përkushtuar jetës së saj, larg prej atdheut. Moderatorja para pak kohësh bëri publik lajmin e...

VIDEO/Meta nuk e harron “shqiponjën”, mesazhi i tij nga Prevalla

Kreu i shtetit, Ilir Meta ndodhet në Bjeshkët e Prevallës, destinacionin e preferuar nga ai dhe familja e tij. Nga aty, ai ka përshëndetur...

Fundjavat, tmerr trafiku në akset rrugore që të çojnë në bregdet

Muaji gusht qe eshte dhe piku kulmor I pushimeve ,  zhvendosja drejt plazheve ka bërë që qarkullimi në akset kryesore të vendit të rritet...

Pushimet luksoze për Thaçin, media serbe nxjerr foto: Një plazh i...

Gazeta e kryeqytetit serb ‘Blic’,  ka zbuluar pushimet luksoze të presidenti, Hashim Thaçi, ndërkohë që politika në Kosovë po zien pas shpërndarjes së parlamentit...

FOTO/Pushimet e “çmendura” të VIP-ave shqiptarë, Bleona dhe Albani lakuriq në...

Këngëtarja Bleona Qereti po i kalon pushimet në Ibiza së bashku me këngëtarin Alban Ramosajn dhe stilisten Aurela Hoxha. Ata kanë marrë një varkë...