FOTO/ Itali, makina përplaset me hekurat anësorë, vdes shqiptari, rëndë e fejuara

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Itali.
Ngjarja e rëndë ndodhi në autostradën Napoli-Canosa.
Dipas informacioneve nga mediat vendase 28-vjeçari shqiptar së bashku me të fejuarën e tij amerikane 22 vjeçe ishin duke udhëtuar me makinë. Rreth orës 04:45 minuta makina u përplas me hekurat mbrojtës të rrugës.
Shqiptari ka ndërruar jetë, ndërsa e fejuara e tij është në gjendje të rëndë.
Çifti ishte drejtuar për në një fshat në Bari, ku jetonin prindërit e djalit.
Ende nuk janë të qarta shkaqet e aksidentit të rëndë, por është duke u hetuar.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje