Tag: armina

Martohen së shpejti Armina dhe Shkëlzeni, dasma madhështore do të mbahet...

Ata kanë disa vite qe jane bashke, dhe jetojne se bashku, por ende nuk ka një dasmë per te kurorëzuar dashurinë e tyre. Armina Mevlani...

FOTO/”Sherri’ me Shkëlzenin u harrua, momenti kur Rezarta Shkurta përqafon Arminën

Një sherr virtual bëri bujë para disa kohësh, debat i cili përfshiu familjet Berisha dhe Hoxha. Gjithçka nisi nga një postim i ish-kryeministrit Sali Berisha, i...

FOTO/”Ka punuar Doktor Berisha”, Ndjekësit thumbojnë Arminën për pushimet, ja si...

Disa komente jo të mira ndaj Armina Mevlanit, kanë bërë që kjo e fundit tiu kthehet njëherë e mirë. Komentet janë bërë lidhur me pushimet...

FOTO/”Më le pa fjalë”, Armina feston ditëlindjen në Paris, Shkëlzeni bëhet...

Dyshja simpatike Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha gjithmonë janë në qender të vemendjes me historinë e tyre të dashurisë dhe me dedikimet që i...

FOTO/Pushime romantike, Shkëlzeni nuk e fsheh dashurinë për Arminën

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një ndër çiftet më të përfolur. Çifti këto ditë të korrikut, ka vendosur t'i kalojë në plazh aty...

FOTO/ Zbulohet ku ndodhet Shkelzen Berisha sonte

Djali i ish-Kryeministrit ka njoftuar përmes një postimi në rrjetet sociale se ndodhet në një vend të vecantë. Shkelzen Berisha rrëfen se po merr...

Rrëfehet Armina Mevlani: Pushimet e mia me Shkëlzenin dhe planet për...

Sapo ka nisur vera dhe të gjithë jem duke planifikuar se ku do të bëjmë pushime. Pavarsisht punëve të shumta që një blogere mund të...