FOTO/ Lorik Cana na prezanton me familjen: Gati për verë

0Shares
0

Lorik Cana, ish-kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit është treguar gjithmonë diskret në lidhje me postimet e fotove të djalit të tij.
Por ja ku vjen një foto e bukur së bashku më bashkëshorten vogëlushin e tij përdore.
Familja Cana nga përshkrimi i fotos duket janë bërë gati për pushime pasi futbollisti shkruan “Gati për verë”.

Image

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje