Shtëpia ku u rrit Madonna del në shitje, ja me çfarë çmimi

Ka dalë në shitje shtëpia ku është rritur Madonna.
Banesa është restauruar pak vite pasi ajo ishte djegur plotësisht.
Zjarrvënia e shtëpisë së Madonnas u konsiderua si e qëllimshme, por asnjëherë nuk është mësuar arsyeja e vërtetë.
Kjo shtëpi tani është rinovuar plotësisht dhe është në shitje për gjysmë milioni dollarë. Shtëpia ka 5 dhoma gjumi, 3 banja dhe një hapësirë prej 270 metrash katrorë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje