Ja 8 ushqimet që do t’ju ulin fryrjen e barkut

Belly

Nuk ka rëndësi nëse jeni të dobëta apo të mbushura në trup. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke ushtruar palestër apo jo, fryrja e barkut do të jetë diçka që nuk e shmangni dot. Por ne ju sjellim disa nga ushqimet e verës që do t’ju ndihmojnë ta lehtësoni.
Nëse konsumoni sa më tepër shalqi, domate, gjërat më jeshile të mundshme, kastraveca, kivi, fruta pylli, avokado dhe shparguj do ta ndjeni veten më të lehtë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje