FOTOLAJM/ Basha: Votoni numrin 6

Ndaje

Kreu i Partisë Demokratike ka vizituar sot disa biznese, në qytetin e Vlorës.
Lulzim Basha u fut në një lokal bilardoje dhe zgjodhi një gur me numrin 6, i cili i korrespondon numrit të PD në fletën e votimit për zgjedhjet e 25 qershorit, për të ftuar zgjedhësit të votojnë këtë forcë politike.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje