Tag: vip

FOTO/Besnikë deri në fund, Ja VIP-at shqiptarë që e “shkundën” votën

VIP- at shqiptarë kanë kryer me sukses misionin e tyre për ti treguar Partisë se kanë votuar. Kanë qenë disa prej tyre që kanë votuar...

Shpërthen mes VIP-ave, Roza Lati sqaron Encën: Artiste mos i jep...

Enca, këngëtarja me me shume ndjekës në rrjetet sociale, ishte e ftuar së fundmi në “Xing me Ermalin”, ku dhe foli mbi deklaratën e...

Arrestohen pronarët e subjektit VIP në shkodër, policia zbulon mashtrimin e...

2 Pronarë të një subjekti VIP janë arrestuar pasi akuzohen për mashtrim me skemën e rimbursimit të TVSh-së. Arrestimi u krye pas një hetimi 3...

FOTO/VIP-at shqiptarë që na habitën me transformimin e tyre pas humbjes...

Rënia në peshë padyshim është sfidë e vërtetë, kjo pasi kërkon angazhim dhe përkushtim në dietat ushqimore, ushtrime në palestër dhe në vullnetin e...

VIDEO/”Desha me të ftu në emision plako…”, Ermali ndërron mendje pas...

Një koment i Ermal Mamaqit ka shkaktuar shumë të qeshura në rrjetet sociale. Mamaqi i ka komentuar Ledri Vulës, një prej reperevë më të...

Arjola Shehu e pranon hapur se ka fjetur me dy VIP-a...

Këtë sezon mediatik Arjola Shehu duket se është tërhequr prej impenjimeve mediatike në Shqipëri. Në media është folur se Arjola do ti bashkohet një...

Shefa, VIP-a dhe të Fortë! Harrojini makinat me xhama të zinj!

Nga data 7 Janar të gjitha makinat që kanë xhama të zinj nuk do të kenë më mundësi të marrin shërbime. Lajmi bëhet i ditur...

A ishte vëmendja tek çifti apo tek VIP-at, kush ishin personazhet...

Duke qenë se dasma e trashëgimtares të “Top Channel” Sara Hoxha me show man-in Ledion Liço konsiderohej si një nga ngjarjet më glamur të...

FOTO/I nxehti zhvesh vajzat shqiptare VIP

Temperaturat e nxehta të kësaj jave kanë bërë që vajzat vip të ekranit të zhvishen dhe të tregojnë format seksi të tyre. Duke filluar që...

Gjyqi i Emiljano Shullazit, sot pritet dëshmia e personave VIP

Dëshmitarët VIP priten sot nga gjykata e Krimeve të Rënda për të dëshmuar në gjyqin ndaj Emiljano Shullazit. Shtatë dëshmitarë VIP mes tyre dhe...