FOTO/Besnikë deri në fund, Ja VIP-at shqiptarë që e “shkundën” votën

Ndaje

VIP- at shqiptarë kanë kryer me sukses misionin e tyre për ti treguar Partisë se kanë votuar.

Kanë qenë disa prej tyre që kanë votuar ditën e djeshme, në mbështetje të PS, çuna dhe goca që e kanë shprehur hapur mbështetjen e tyre ndaj Rilindjes.

Në këto zgjedhje me  konkurencë praktikisht inegzistente kanë qënë vipat e famshëm të Shqipërisë që kanë votuar për kryetarin e tyre të preferuar. Vota, siç dihet është e fshehtë por në këto zgjedhje nuk ka se si të ngelet e tillë.Më poshtë do të gjeni një galeri ttë të gjithë vipave votues në 30 Qershor!

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje