Tag: vip

E PLOTE/COVID-19 liron për tre muaj të burgosurit VIP, emrat e...

Situata me koronavirusin në Shqipëri iu jep lirinë për tri muaj një numër prej 570 të dënuarve, ku spikasin emra VIP. Mediat kanë mundur të...

FOTO/Besnikë deri në fund, Ja VIP-at shqiptarë që e “shkundën” votën

VIP- at shqiptarë kanë kryer me sukses misionin e tyre për ti treguar Partisë se kanë votuar. Kanë qenë disa prej tyre që kanë votuar...

Shpërthen mes VIP-ave, Roza Lati sqaron Encën: Artiste mos i jep...

Enca, këngëtarja me me shume ndjekës në rrjetet sociale, ishte e ftuar së fundmi në “Xing me Ermalin”, ku dhe foli mbi deklaratën e...

Arrestohen pronarët e subjektit VIP në shkodër, policia zbulon mashtrimin e...

2 Pronarë të një subjekti VIP janë arrestuar pasi akuzohen për mashtrim me skemën e rimbursimit të TVSh-së. Arrestimi u krye pas një hetimi 3...

FOTO/VIP-at shqiptarë që na habitën me transformimin e tyre pas humbjes...

Rënia në peshë padyshim është sfidë e vërtetë, kjo pasi kërkon angazhim dhe përkushtim në dietat ushqimore, ushtrime në palestër dhe në vullnetin e...

VIDEO/”Desha me të ftu në emision plako…”, Ermali ndërron mendje pas...

Një koment i Ermal Mamaqit ka shkaktuar shumë të qeshura në rrjetet sociale. Mamaqi i ka komentuar Ledri Vulës, një prej reperevë më të...

Arjola Shehu e pranon hapur se ka fjetur me dy VIP-a...

Këtë sezon mediatik Arjola Shehu duket se është tërhequr prej impenjimeve mediatike në Shqipëri. Në media është folur se Arjola do ti bashkohet një...

Shefa, VIP-a dhe të Fortë! Harrojini makinat me xhama të zinj!

Nga data 7 Janar të gjitha makinat që kanë xhama të zinj nuk do të kenë më mundësi të marrin shërbime. Lajmi bëhet i ditur...

A ishte vëmendja tek çifti apo tek VIP-at, kush ishin personazhet...

Duke qenë se dasma e trashëgimtares të “Top Channel” Sara Hoxha me show man-in Ledion Liço konsiderohej si një nga ngjarjet më glamur të...

FOTO/I nxehti zhvesh vajzat shqiptare VIP

Temperaturat e nxehta të kësaj jave kanë bërë që vajzat vip të ekranit të zhvishen dhe të tregojnë format seksi të tyre. Duke filluar që...