FOTO/I nxehti zhvesh vajzat shqiptare VIP

Ndaje

Temperaturat e nxehta të kësaj jave kanë bërë që vajzat vip të ekranit të zhvishen dhe të tregojnë format seksi të tyre.

Duke filluar që me moderatoret dhe deri tek modelet, ato kanë treguar linjat e tyre dhe kanë ndarë në rrjetet sociale instagram, momente nga pushimet e tyre dhe të vendeve ku po kalojnë këto kohë.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje