VIDEO/”Desha me të ftu në emision plako…”, Ermali ndërron mendje pas videos së reperit

Ndaje

Një koment i Ermal Mamaqit ka shkaktuar shumë të qeshura në rrjetet sociale. Mamaqi i ka komentuar Ledri Vulës, një prej reperevë më të mirë shqiptarë, në një video që mesa duket e “paska frikësuar” moderatorin.

Ditën e djehsme Ledri ka publikuar një video ndryshe, e cila është pritur mirë nga ndjekësit e tij. Në video shihet reperi teksa ushtrohet dhe bën boks në mënyrë profesionale.

Por komenti që tërhoqi vëmëndjen ishte i moderatorit Ermal Mamaqit i cili ka shkrirë të gjithë ndjekësit.

Desha me të ftu në emision plako… ndërrova mëndje.”, i ka shkruar Ermali duke shkaktuar të qeshura.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje