Tag: vip

Gjyqi i Emiljano Shullazit, sot pritet dëshmia e personave VIP

Dëshmitarët VIP priten sot nga gjykata e Krimeve të Rënda për të dëshmuar në gjyqin ndaj Emiljano Shullazit. Shtatë dëshmitarë VIP mes tyre dhe...

FOTO/ Seksi, luks dhe Lamborghini, ja shqiptarja VIP që po çmend...

Format e përkryera trupore dhe përkushtimi që ajo ka për t’u stërvitur çdo ditë është bërë frymëzim për shumë vajza të reja. Dorina Mema aktualisht...

Ja disa prej veseve që kanë vipat tanë të showbizit

Të gjithë kemi vese apo ndonjë gjë që e kemi me shumë merak. Ka dhe nga ata që janë të varur apo të fiksuar...

FOTO/ Çiftet VIP që e kanë bërë në publik

Shpesh herë të fashmit nuk janë treguar edhe aq të kujdesshëm për veprimet e tyre në publik. Disa edhe mund të kenë kirjuar imazhe...