Tag: vajza

DETAJE/Si u inskenua rrëmbimi i 13-vjeçares, vajza i mori telefonin policit...

Një skenar filmash nga disa të rinj vuri në alarm jo vetëm familjen e një 13-vjeçare, por edhe policinë e Tiranës, me dyshimet se...

“Audi” përplaset me kamionçinën, policia jep detajet nga aksidenti në Lezhë:...

Policia ka dhënë informacionet zyrtare pas aksidentit të rëndë në Lezhë, ku raportohej paraprakisht se ishin disa të plagosur. Policia ka konfirmuar se janë 3...

FOTO/Vajza e Ruçit nuk “ia përton” Veliajt: Paguajmë gjobat për ndërtuesin,...

Ndërtimet e shumta, lejat e dhëna ngado në kryeqytet nga kryetari i Bashkisë, kanë sjellë reagime, kundërshti dhe moskënaqësi nga banorët. Pjesë e tyre bëhen...

Do trafikonin 20-vjeçaren në Gjermani për prostitucion, policia kap tutorin në...

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 31-vjeçar dhe kanë shpallur në kërkim dy bvashkëpunëtorët e tij pasi kanë tentuar të trafikonin në...

VIDEO/18-vjeçarja ikën nga shtëpia, thirrja e babait: Kthehu se të pranoj,...

Një baba nga Kosova prej disa muajsh është në dëshpërim pasi kërkon rikthimin e vajzës së saj. Bëhet fjalë për një 18-vjeçare nga Prizreni,...

DENONCIMI/”Vajza 22 ditë në spital për shkak të ujit me bote...

Mungesa e ujit të pijshëm ka shtyre qytetaret te blejne ujin në autobote, por kjo jo gjithmonë eshte zgjedhja me e mire. Shpeshherë autobotet...

FOTO/Publikohet fotoja, vajza e Jozefina Topallit me foshnjën e sapolindur

Edhe pse ajo është e rezervuar në rrjetet sociale, mediat rozë janë përpjekur gjithmonë të zbulojnë informacione lidhur me jeten private të vajzës së...

Ngjarje e rëndë në Vlorë, babai godet me sëpatë vajzën e...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Vlorës. Sipas informacioneve, raportohet se babai ka goditur me sëpatë vajzën e tij dhe gruan....

Dëshmia e vajzës së spanjollit pas sherrit me Kokëdhimën, ja çfarë...

Në vazhdën e hetimeve që ka kryer prokuroria dhe policia e Vlorës për këtë ngjarje është marrë në pyetje dhe vajza e biznesmenit spanjoll,...

Krimi i rëndë në Australi/Babai shqiptar merret në pyetje, flet shoqja...

Një krim i rëndë në familje tronditi qytetin e Aselaide të Austraisë, ku babai dyshohet se ka vrarë të bijën. Sabrina Lekaj u gjet...