Tag: lirohet

E mbajtën në paraburgim për përhapje paniku, çfarë vendosi gjykata për...

Eshtë liruar nga qelia dhe lihet në detyrim për paraqitje 25-vjecarja Xhulia Aliaj, e venë në pranga dy dite më parë, për përhapjen e...

Tragjike! Sapo kishte dalë nga burgu, i riu nga Thumana vdes...

Kristian Preçi është një prej personave që ka humbur jetën ditën e sotme si pasojë e tëmretit të fuqishqëm. Ka qenë gazetarja Arana Loce...

Dyshohet se e vrau kushëririn me kallashnikov, Gjykata e Shkodrës liron...

Gjykata e Shkallës së parë ka lënë në masën e sigurisë “arrest shtëpie” shtetasin Marash Arra i dyshuar fillimisht për vrasjen e kushëririt të...

LAJM I FUNDIT/Sulmi ndaj policisë, Gjykata liron të “fortin” e Elbasanit

Gjykata për Krime të Rënda ka shpallur sot të pafajshëm Suel Çelën, i cili u akuza se ishte pjesë e sulmit ndaj policisë në...

FOTO/”Po vizitohet në spital për efektet e gazit lotsjellës”, lirohet nga...

Pedagogu Ervin Goci është liruar nga komisariati i policisë, aty ku po mbahet që prej mëngjesit të sotëm. Lajmin e ka dhene miqtë e tij...

“Po bërtisja fort dhe ai iku”, Gjykata liron personin që dyshohet...

Gjykata e Elbasanit ka lënë të lirë 36-vjeçarin Olsi Çanga i cili akuzohet se tentoi të përdhunonte studenten Rovena Zeka. Gjykata nuk ka pranuar kërkesën...

Çështja bëri bujë pas ndërhyrjes të Braçes dhe Ramës, del nga...

Gjykata e Apelit ka rrëzuar vendimin e gjykatës së shkallës së parë, duke lënë në masën “detyrim paraqitje” Liridon Pulën, ish-kreun e Kadastrës së...

DETAJE/Lirohet para kohe vëllai i Alketa Vejsiut, çfarë vendosi Gjykata

Endrit Vejsiu, vëllai i prezantueses së njohur, Alketa Vejsiu, ka arritur të marrë lirinë një vit pas arrestimit në Lezhë, raporton Faxweb.al Pavarësisht se Gjykata...

Lirohen 4000 m2 plazh në Ksamil, policia: E kishin zaptuar 3...

Policia e Shtetit ka liruar dhe ka vënë në dispozicion të pushuesve rreth 4000 m2 plazh, pronë publike, e zaptuar në mënyrë të kundërligjshme...

I doli emri në përgjimet e ‘Avdylajve’, lirohet nga burgu ish-deputeti...

Ditën e sotme, Gjykata e Krimeve të Rënda, i ka ndryshuar masën e sigurisë ish-drejtorit të burgjeve dhe ish-deputetit të PS-së, Arben Çuko, duke...