Tag: I pajete

Gjendet i pajetë në Tiranë një 38-vjeçar, policia jep detajet: Makina...

Një 38-vjeçar është gjetur i vdekur brenda makinës së tij, në Tiranë. Sipas të dhënave zyrtare, rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti” u gjet...

Gjendet i vdekur një person në Kurbin, detajet e para

Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në fshatin Skuraj. Kanë qenë banorët ata që kanë vënë re kufomën në lumin që...

Gjirokastër/Gjendet një trup i pajetë, policia nuk arrin të nxjerrë viktimën...

Një qytetin e Gjirokastrës nje trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e sotme në përroin e Dunavatit. Policia është njoftuar për ngjarjen dhe po punon...

LAJM I FUNDIT/Gjendet trupi i pajetë mbuluar me dhe në Klos

Një trup i pajetë është gjetur në njësinë Xibër në Klos. Viktima i moshës rreth 40-vjeç u gjet i mbuluar me dhe nga banorët...

EMRI/Identifikohet trupi i dekompozuar që u gjet në Pukë

Autoritetet kanë identifikuar  trupin e dekompozuar që u gjet në afërsi të malit të Krrabit në rrethin e Pukës. Trupi i përket 49 vjeçarit Zek...

EMRI/68-vjeçari gjendet i pajetë në banesë, dyshimet e para

Një 68-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Fierit. Sipas burimeve, ai është është gjetur i pajetë...

Gjendet trupi i pajetë i peshkatarit që u mbyt në Pogradec

Trupi i pajetë i peshkatarit Ramazan Kojtari që u mbyt dje në liqenin e Bradomirës në Pogradec është gjetur nga polumbarët. Edhe pse polumbarët ndërprenë...

Tragjike në Fier, i moshuar gjendet i pajetë në shinat e...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Mbyet në Fier, ku një burrë i moshuar është gjetur pa shenja jete në shinat e...

Tiranë, tmerrohen qytetarët, shohin trupin e pajetë të varur në pemë

Një person i ka dhënë fund jetës duke varur veten në pemë. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në Tiranë. Sipas dëshmitarëve, trupi i pa...

Tiranë, gjendet i pajetë një endacak

Një person është gjetur i pajetë. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme pranë ‘Ushtarit të Panjohur’. Raportohet se viktima është endacak, ndërsa shkaqet e vdekjes...