E FUNDIT/Gjendet i pajetë roja i një pallati në ndërtim në Tiranë, dyshimet e para

Ndaje

Mesditen e sotme raportohet per nje ngjarje te rende te ndodhur ne Tirane. Sipas informacioneve paraprake, nje 50 vjeçar eshte gjetur i pajete ne ambjentet ku ai punonte si roje.

Dyshohet se ai mund te kete rene nga lartesia.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 13.08.2020, rreth orës 13:24, në rrugën “Ndre Mjeda”, në një pallat në ndërtim, është gjetur i pajetë në sheshpushimin e kati -2, roja i objektit shtetasi N.B., rreth 50 vjeç, ku dyshohet se mund të ketë rënë nga lartësia.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje