Redjan Rraja kërkon në Apel lirimin, përdor si alibi modelen e njohur

Ndaje

Avokati i Redjan Rrajës ka ankimuar në Apel vendimin e Gjykatës për masën ‘Arrest me burg’ ndaj klientit të tij.

Kujtojmë se Gjykata e Krimeve të Rënda caktoi masën e sigurisë ‘Arrest me burg’ për Redjan Rrajën.Redjan Rraja i ka mohuar akuzat, ndërkohë që policia po kërkon edhe dy persona të tjerë.

Dyshohet se Rraja ka përdorur si alibi faktin që ka qenë me modelen Kejvina Kthjella ditën kur u krye atentati ndaj Ndojës, Landi Muharremit dhe 24-vjeçarit Andi Maloku, që ndërroi jetë dje në spitalin e Traumës.

//DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje