Tag: rraja

Paketa anti-KÇK/Paloka ironizon Ramën: Po i shpjegonte Rrajas në sallë se...

Kryeministri Edi Rama e ka kthyer në praktikë të perseritur daljen para kamerave si një "showman" duke bere monologje të gjatë dhe me një...

Redjan Rraja kërkon në Apel lirimin, përdor si alibi modelen e...

Avokati i Redjan Rrajës ka ankimuar në Apel vendimin e Gjykatës për masën ‘Arrest me burg’ ndaj klientit të tij. Kujtojmë se Gjykata e Krimeve...

Detajet mbi Redjan Rrajën, gazetari tregon kur nisi fuqizimi i tij:...

Katër ditë pas sulmit me armë ndaj makinës ku gjendej prokurori Arjan Ndoja, miku i tij Pëllumb Muharremi dhe shoferi i prokurorit, Andi Maloku,...

“Arrestohet Redjan Rraja”, policia detaje zyrtare: Kontrolli në banesë çoi në...

Policia ka reaguar zyrtarisht për arrestimin e 34-vjeçarit Redjan Rraja, si një ndër autorët e atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoji, te mbikalimi i Shkozetit. Policia...

LAJM I FUNDIT/I dyshuari kryesor për atentatin ndaj prokurorit Ndoja, arrestohet...

Katër ditë pas atentatit ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoj në mbikalimin e Shkozetit, policia tashmë e ka nje person të akuzuar për krimin...

Zbulohen detaje pas dhunimit të gruas nga Ramazan Rraja: Policia ende...

Komiteti Shqiptar i Helsinkit ka publikuar detaje pas monitorimit të rastit të dhunimit që bëri bujë në të gjitha mediat. Bëhet fjalë për ngjarjen...

Vrasja e Elton Çiços, gjykata jep vendimin për mjekun dhe shoferin

Mjeku Elton Rraja dhe shoferi Renato Milloshi kanë marrë sot dënimin përkatës për përfshirjën në vrasjen e Elton Çiços. Gjyjata e Tiranës I dënoi me...