Fotot e rralla të Armina Mevlanit: Kurrë më nuk kam qenë kaq e dobët

Ndaje

Armina Mevlani, blogerja dhe e fejuara e Shkëlzen Berishës, është bërë nostalgjike duke na kthyer pas në kohët e saj më të bukura.

Ajo ka publikuar ditën e djeshme një album fotosh nga adoleshenca e saj duke zbuluar disa nga eksperiencat më të bukura të jetës së saj.

Bloggerja shfaqet elegante në këtë foto duke zbuluar se nuk ka qenë asnjëherë më kaq e dobët. Ajo kishte veshur një fustan të kuq të ngushtë dhe me dekolte i cili e tregonte shumë seksi.

Loading...

Leni një përgjigje