Real Madrid shenjëstron yllin e Liverpul

Ndaje

Real Madridi ka pasur një sezon të vështirë deri më sot.

Gjiganti spanjoll është në kërkim të lojtarëve të rinj dhe vera duket të jetë e ngjeshur me transfere.

Sipas El Confidencial, los blancos kanë sytë tek ylli i Liverpoolit, Sadio Mane.

Mbetet të shihet nëse Liverpool do të konsideronte edhe një ofertë të mundshme për të.

Loading...

Leni një përgjigje