Real Madrid shenjëstron yllin e Liverpul

Ndaje

Real Madridi ka pasur një sezon të vështirë deri më sot.

Gjiganti spanjoll është në kërkim të lojtarëve të rinj dhe vera duket të jetë e ngjeshur me transfere.

Sipas El Confidencial, los blancos kanë sytë tek ylli i Liverpoolit, Sadio Mane.

Mbetet të shihet nëse Liverpool do të konsideronte edhe një ofertë të mundshme për të.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje