Probleme të vazhdueshme, merr fund lidhja 3-vjeçare mes Çiljetës dhe Albanit

Ndaje

Prej kohësh është përfolur marrëdhënia e tyre, pas uljeve dhe ngritjeve të vazhdueshme.

Megjithëse marrëdhënia mes tyre ka pasur uljet dhe ngritjet e veta tashmë mësohet se Ciljeta dhe Albani kanë shkëputur marrëdhënien e tyre 3 vjeçare.

Hera e fundit që ata u panë bashkë ka qënë pas ndodhisë së nëntorit ku Hoxha pati disa probleme me policinë (kliko ketu)dhe Çiljeta u fotografua pranë tij.

Mirëpo sipas ‘Gazetës shqiptare’ është mësuar se Albani dhe Çiljeta i kanë ndrëprerë me kohë marrëdhëniet e tyre.

Nuk dihet shkaku megjithatë ata e ndjekin njëri tjetrin në Instagram duke lënë të kuptohet se mund të jetë thjesht një sherr i momentit mes tyre.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje