Tag: Ciljeta

VIDEO/Ciljeta Xhilaga flet për ndëshkim nga Allahu: Kjo që po ndodh...

Kengetarja e njohur Çiljeta Xhilaga ka nje version te sajin, se pse ne rang global, te gjithe jemi prekur nga koronavirusi. Këngëtarja ka bërë dhe...

Fotoja e rrallë e djalit të Çiljetës me babain e tij

Në shkurt të vitit 2013, këngëtarja Çiljeta Xhilaga u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushin Fernando, i cili tashmë...

FOTO/Dalin pamjet nga ditëlindja e Alban Hoxhës, Çiljeta më e dashuruar...

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga, po jeton një histori dashurie me portierin, Alban Hoxha. Dyshja janë fotografuar shpesh në praninë e njëri-tjetrit dhe së...

FOTO/Edhe Çiljeta i futet biznesit, zbulohet angazhimi i këngëtares në kryeqytet

Personazhet e njohur shqiptarë, pas jetës së tyre aktive publike në televizione dhe jo vetë, tashmë kërkojnë të investojnë dhe në biznese. Pas Ilda Bejlerit,...

FOTO/Çiljeta me dedikim prekës për Fernandon në ditën e parë të...

Ciljeta rrallëherë flet për familjen e saj apo për bashkëshortin e saj. Ka qënë pikërisht dita e parë e shkollës së Fernandos çka ka...

Gati për operacionin e dytë plastik, Çiljeta: Ju e dini, nuk...

Pasi kreu operacionin për zvogëlimin e gjoksit, këngëtarja Çiljeta Xhilaga shumë e sinqertë ka treguar se do të bëjë ndërhyrjen tjetër shumë shpejt. këngëtarja ka...

Probleme të vazhdueshme, merr fund lidhja 3-vjeçare mes Çiljetës dhe Albanit

Prej kohësh është përfolur marrëdhënia e tyre, pas uljeve dhe ngritjeve të vazhdueshme. Megjithëse marrëdhënia mes tyre ka pasur uljet dhe ngritjet e veta tashmë...

Shpërthen keq Çiljeta pas lajmit për ndarjen nga Alban Hoxha

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga është komentuar sërish në media jo si këngëtare, por për jetën e saj private. Ajo është përfolur për lidhjen...

Xhevahir Zenelaj injoron Bleonën dhe Çiljetën/Ja çfarë thotë

I ftuar mbrëmjen e djeshme në ‘Xing me Ermalin’ ishte aktori shumë i dashur për publikun shqiptar Xhevahir Zenelaj ku tregoi histori të ndryshme...

Çfarë po ndodh me gjoksin e Çiljetës?! Shikoni fotot që i...

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga njihej për përmasat e bëshme trupore. Gjoksi i saj gjigant ka qenë ndër më të komentuarit në mediat rozë dhe kur ajo...