Xhevahir Zenelaj injoron Bleonën dhe Çiljetën/Ja çfarë thotë

Ndaje

I ftuar mbrëmjen e djeshme në ‘Xing me Ermalin’ ishte aktori shumë i dashur për publikun shqiptar Xhevahir Zenelaj ku tregoi histori të ndryshme me humor  nga jeta e tij, të cilat i bënë të qeshin pa fund të gjithë.

Aktori gjithashtu u përgjigj dhe pyetjeve të bëra nga fansat e tij nga facebooku, të cilat ishin të ndryshme.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje