Fotoja e rrallë e djalit të Çiljetës me babain e tij

Ndaje

Në shkurt të vitit 2013, këngëtarja Çiljeta Xhilaga u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushin Fernando, i cili tashmë është 7 vjeç.

Edhe pse pas kaq vitesh, Çiljeta kurre nuk e ka bere publik babain e djalit te saj, duke e rritur keshtu dhe fëmijën vetë.

Në një foto të postar nga Iconstyle, Fernando ka pozuar duke buzëqeshur krah babait të tij, ndërsa vëmendjen na e tërhoqi ngjashmëria e tyre e madhe.

Gjithashtu, djali tjetër në foto është vëllai nga babai i Fernandos.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje