Video/ Të qeshësh me lot, Ronaldo “tallet” me gazetarin e Juventusit

Ndaje

Goli i Cristiano Ronaldos me fanellën e Juventusit ende nuk ka ardhur, por kjo nuk e ka ndaluar 5 herë fituesin e Topit të Artë të bëj skena qesharake. Ylli portugez ishte në mes të një seance stërvitore kur ai vuri re prezencën e gazetarit të “Juventus Tv”  që fliste në kamera.

Ai u vendos pas tij, nxori fytyrën dhe e imitoi, duke shkaktuar të qeshura te shokët e skuadrës të cilët iu bashkuan “nismës” së tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje