Tag: cristiano ronaldo

Gjendet gruaja e cila i jepte hamburger falas Ronaldos kur ishte...

Merr fund misteri i gruas që i jepte ushqim Cristiano Ronaldos pas ndeshjes. Në intervistën për Piers Morgan, ai tha se do donte të...

Cristiano Ronaldo nuk njeh limite, tjetër rekord për sulmuesin

Cristiano Ronaldo nuk ka ndërmend të ndalet. I vetëm merr në krahë Portugalinë dhe vendos një tjetër rekord në karrierën e tij të pabesueshme....

VIDEO/Spektakël nga Ronaldo, tripleta e tij garanton fitoren e ekipit

Nuk është më e jashtëzakonshme të dëgjosh se Kristiano Ronaldo dhuron spektakël. Tripleta e tij fantastike i solli fitoren Portugalisë, e cila  ka mposhtur...

E bujshme, Ronaldo mendon largimin nga Juventus

Aventura e Cristiano Ronaldos në Itali mund të përfundojë më shpejt sesa mendohej. Sajti spanjoll “Diario Gol” shpjegon arsyen se pse portugezi mund të largohet...

Ronaldo reagon pas titullit kampion: “I nderuar që luaj me Juven...

Ylli portugez Cristiano Ronaldo ka shkruar një mesazh në rrjetet sociale pasi fitoi titullin e parë kampion në Itali me Juventusin. “Kampionë të Italisë! Krenar...

VIDEO/ ‘Harrohet’ Ajaxi, Juventusi shpallet kampion për herë të tetë radhazi

Shija e hidhur e Ajax duket se u harrua. Ndryshe nga Kompeticionet Europiane, Juventus ka vendosur të shkruaj historinë brenda kufijve italian. Bardhezinjtë kanë siguruar...

Kanë frikë arrestimin e Cristiano Ronaldos, Juventusi merr vendimin e papritur

Juventus kërkon të evitojë ndeshjet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës sepse ka arrestimin e Cristiano Ronaldos. Informacioni vjen nga mediat amerikane dhe konkretisht...

Cristiano Ronaldo nën hetim nga Uefa, cfarë rrezikon futbollisti portugez

Cristiano Ronaldo është zyrtarisht nën hetim nga UEFA. CR7 akuzohet për sjellje të pahijshme për gjestin e tij që bëri në ndeshjen Juventus-Atletico Madrid...

FOTO/Ronaldo me biznes të ri, drejtimin ia beson partneres së tij

Përpos karrierës së suksesshme dhe fitimprurëse në futboll, ylli i Juventusit ka menduar dhe për biznes. Cristiano Ronaldo sapo ka inauguruar në Madrid një qendër...

Modelja tregon mesazhet me Ronaldon: Nëse shënoj, do të kafshoj

Nuk është hera e parë që futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo lakohet për histori me modele të ndryshme. Këtë herë ka qenë  bukuroshja venezueliane Alexandra Mendez,...