Tag: te denuarit

Hyjnë në grevë urie edhe 150 të burgosur te 313-ta: Ushqimi...

Pas dhjetëra të dënuarve në Rrogozhinë, Peqin, Reç, Shënkoll etj, raportohet se në grevë kanë hyrë edhe 150 të paraburgosur të burgut 313 në...

4 emrat e rinj, OFL iu kërkon deklarimin e pasurisë të...

olicia e shtetit ka njoftuar se Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për deklarimin  e pasurisë 4 të dënuarve për  trafik të...

EMRAT/OFL zbarkon në Dibër, u dërgon formularin 3 të dënuarve për...

OFL këtë të enjte ka zbarkuar në Dibër ku u ka dërguar formularin e vetëdeklarimit tre të dënuarve për vrasje me paramendim. Në kuadër të...

EMRAT/Të dënuar në Itali dhe Zvicër, formulari u shkon 4 personave...

Operacioni Forca e Ligjit ka mbërritur sot në Fier dhe Lushnje duke i dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë katër personave të dënuar për...

Makina me 30 kg kanabis e nisur nga Tirana kapet në...

Jane sekuestruar 30 kg kanabis në Elbasan. Operacioni është zhvilluar rreth orës 02:00-03:00 të mëngjesit të sotëm. Policia ka ndaluar një mjet që vinte nga...

DETAJE/OFL u dërgoi formularin, njëri miku i Ervis Martinaj, një tjetër...

Operacioni Forca e Ligjit  ka kërkuar sot deklarimin e pasurisë nga katër persona të dënuar për vrasje dhe trafik lëndësh narkotike dhe vjedhje me...

EMRAT/OFL vijon punën normalisht, u kërkon pasurinë dy trafikantëve të drogës

OFL vijon intensivisht punën për kryerjen e veprimeve komplekse, në bashkëpunim me strukturat e tjera të Policisë së Shtetit, duke u derguar diten e...

FOTO/Kush janë dy të dënuarit në Angli për trafik droge që...

Emiljan Shega eshte nje prej personave të cilit Operacioni Forca e Ligjit i dërgoi sot formularin e pasurisë. Ai është arrestuar 10 vite më parë...