EMRAT/OFL zbarkon në Dibër, u dërgon formularin 3 të dënuarve për vrasje

Ndaje

OFL këtë të enjte ka zbarkuar në Dibër ku u ka dërguar formularin e vetëdeklarimit tre të dënuarve për vrasje me paramendim.

Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo krime të rënda, OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve:

Bektash Uka, banues në Dibër, i dënuar për veprën penale “Vrasja me paramendim”, e mbetur në tentativë;

Kreshnik Bushi, banues në Dibër, i dënuar për veprën penale “Vrasja me paramendim”, e kryer në bashkëpunim, e mbetur në tentativë;

Huzri Torba ,banues në Dibër, i dënuar për veprën penale “Vrasja me paramendim”.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje