Balluku nuk e thërret në emër, zbulohet “pseudonimi” që i ka vendosur Ramës

Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës Belinda Balluku ka zbuluar pseudonimin me të cilin i thërret kryeministrit Edi Rama gjatë një inspektimi të bërë ditën e sotme në nënstacionin elektrik të Kombinatit.

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/987914898372270

“KM” është shkurtimi i përdorur nga ministrja Balluku, i cili se i referohet termit posti të kryeministrit Rama.

“Megjithatë KM ne kemi menduar ta ruajmë këtë ndërtesë dhe të bëjmë një rikonstruksion dhe të ndërtojmë atë muzeun me të gjitha nënstacionet e vjetra. Po mendojmë ta përfshijmë edhe në planin e zhvillimit të zonës”, u shpreh Balluku ndër të tjera.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje