Tag: Formulari

EMRAT/Vrasje dhe terrorizëm, OFL i dërgon fomularin 3 personave nga Mirdita

OFL i ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë tre personave të dënuar për krime të rënda, siç është vrasja me paramendim apo veprat...

OFL u dërgon formularin 7 të dënuarve, akuza të rënda dhe...

Operacioni Forca e Ligjit ka vijuar me punën duke e shtrirë hartën në Tiranë, Fier, Lushnje, Elbasan e Berat. Ditën e sotme i janë dërguar...

OFL zbarkon në Vlorë, u kërkon deklarimin e pasurisë 3 të...

Operacioni Forca e Ligjit këtë të enjte ka zbarkuar në Vlorë dhe u ka kërkuar deklarimin e pasurisë tre të dënuarve. Sipas OFL formulari u...

Të dënuar për “vrasje”, OFL kërkon deklarimin e pasurisë për dy...

Policia e Shtetit në kuadër të Operacionit Forca e Ligjit ka dërguar formularët për deklarimin e pasurisë të dy personave të dënuar për vrasje...

EMRAT/OFL zbarkon në Dibër, u dërgon formularin 3 të dënuarve për...

OFL këtë të enjte ka zbarkuar në Dibër ku u ka dërguar formularin e vetëdeklarimit tre të dënuarve për vrasje me paramendim. Në kuadër të...

EMRAT/OFL përqëndrohet në Elbasan, tre të dënuar në shënjestër

Operacioni Forca e Ligjit u ka dorëzuar formularin e vetëdeklarimit tre personave, këtë herë OFL ka zbarkuar në Elbasan. Objekt i OFL këtë herë janë,...

EMRI/OFL i kërkon mikut të Emiljano Shullazit të deklarojë pasurinë

Operacioni Forca e Ligjit i ka “trokitur” në derë Lutfi Shabanit i njohur si Ben Çami, mik me Emiljano Shullazin. Dokumenti ku OFL i...

EMRAT/OFL i nis kërkesat për vetëdeklarimin e pasurisë katër personave në...

OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë katër personave në Tiranë, të dënuar për vepra të ndryshme penale. -Astrit...

EMRAT/OFL qëndron në Tiranë, u dërgon formularin 4 të dënuarve

Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. Në kuadër të zbatimit...

EMRAT/OFL në Tepelenë dhe Gjirokastër, 4 të dënuarit në ‘sitë’

Operacioni Forca e Ligjit “ka zbarkuar” në Tepelenë dhe Gjirokastër. Ofl u ka dërguar formularin e vetëdeklarimit katër të dënuarve. Behet fjalë për: Mirald Meça,...