Tag: Te brendshme

FOTO/Në spital vetëm me të brendshme, infermierja merr masë disiplinore

Një infermiere në një repart te spitalit ne Rusi ka marre mase disiplinore pasi kishte veshur 'të brendshme femrash' poshte veshjes se saj mbrojtese...

FOTO/Kim Kardashian ekspozon linjën e saj të të brendshmeve, poza në...

Kim Kardashian ka zgjedhur një skenografi perfektë për të ekspozuar linjën e saj të re të të brendshmeve. Linja të jashtëzakonshme ne ngjyrë mishi, të...

Kejvina josh me fotot sensuale, pozon me të brendshmet e brendit...

Kejvina Kthella, dhe pse u largua nga televizioni, vazhdon të jetë në qender të vemendjes me postimet në rrjetet sociale. Bukuroshja braktisi "show"-un duke u...

FOTO/Rihanna ngre temperaturat, shfaqet e zjarrtë me linjën e saj të...

Rihanna është kritikuar nga fansat e saj, për shkak të shkëputjes nga muzika. Pak muaj më parë, fansat i bënë thirrje të rikthehej me...

VIDEO/ Rregullon fustanin prezantueses së njohur i dalim mbathjet

Gjatë emisioni shumë të ndjekur në Itali ‘Domenica Live’ ka ndodhur një incident i cili me anë të një video po bën xhiron e...

Studentja del me të brendshme në ballkon, gratë e pallatit në...

Studentja del çdo ditë me të brendshme në ballkon. Prej një jave ka marrë një banesë në një pallat në “Don Bosko”, dhe po...