Tag: shtatzene

Baba për herë të parë, Gaz Paja flet për gjininë e...

Aktori i humorit Gaz Paja do të bëhet baba për herë të parë. Lajmi se bashkëshortja e tij Ira Seferi është në pritje të...

FOTO/Çifti i njohur bëhen prindër së shpejti, Bes Kallaku lë komentin...

Cifti i njohur i Showbizzit, Fatma Methasani dhe shef Alfio dhanë lajmin e bukur se do të bëhen prindër të një fëmije. Ajo  publikoi një...

FOTO/Moderatorja në prag të lindjes, shfaq për herë të parë barkun...

Floriana Garo u largua nga ekrani televiziv për t'iu përkushtuar jetës së saj, larg prej atdheut. Moderatorja para pak kohësh bëri publik lajmin e...

Fotoja që ngriti dyshime, Elia Zaharia në pritje të ëmbël? Ja...

Një foto e fundit mes ish-deputetes Grida Duma dhe princeshë Elias bëri që fansat të krijonin dyshimet e para. Dikush pa një detaj në barkun...

FOTO/Eshtë shtatzënë? Fotoja e fundit e Marinës hedh dyshime të forta

Një foto e fundit e Marinës dhe Getoarit ka shtuar dyshimet se mos çifti simpatik po presin fëmijën  e tyre të parë. Qindra komente kanë...

AUTOPSIA/Humbi jetën në sallën e lindjes, nga se vdiq 25-vjeçarja Rexhina...

Rreth një muaj pas vdekjes së nënës së re në maternitetin e Elbasanit ka dalë autopsia mjeko ligjore për vdekjen e 25 vjecares Rexhina...

FOTO/Trashëgimtarja e Top Medias në pritje të ëmbël, batuta e saj...

Trashëgimtarja e Top Medias, Sara Hoxha dhe Ledion Liço do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmin e ka dhënë vetë Sara, përmes...

Këngëtarja e njohur promovon albumin e ri, jep lajmin e papritur...

Mbrëmjen e djeshme Rona Nishliu ka promovuar albumin e saj më të ri “Mindil”. Këtë album të ri këngëtarja e promovoi në Prishtinë dhe me...

Elbasan, ndërron jetë nëna e re, 1 orë pas lindjes

Një vajzë ka ndërruar jetë në spitalin e Elbasanit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme. Mësohet se 25-vjeçarja ka humbur jetë vetëm një...

Ish-ministrja shtatzënë për herë të dytë, zbulon gjininë e fëmijës

Ish- ministrja dhe deputetja e LSI, Klajda Gjosha është shtatzënë për herë të dytë. Ka qënë vetë Gjosha ajo qe e dha lajmin teksa ishte...