Ish-ministrja shtatzënë për herë të dytë, zbulon gjininë e fëmijës

0Shares
0

Ish- ministrja dhe deputetja e LSI, Klajda Gjosha është shtatzënë për herë të dytë.

Ka qënë vetë Gjosha ajo qe e dha lajmin teksa ishte e ftuar në një interviste televizive.

“Njeriu duhet të dijë të ndajë momente të jetës private me këtë lumturi që unë po përjetoj së bashku me familjen time, për të pritur së shpejti një vajzë dhe pjesën tjetër që është ajo e profesionit. Unë jam pjesë e një profesioni që është shumë agresiv, shpeshherë. Megjithatë e gjithë kjo situatë do të sjellë një dritë jeshile në fund të tunelit”, u shpreh Gjosha.

Ish-deputetja është e martuar dhe ka dhe nje femije tjeter.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje