Tag: shtatzene

E FUNDIT/Nisen drejt “Spitalit Infektiv” nëna shtatzënë me të birin 2...

Nusja shtatzënë në Fier, e cila u infektua me Covid-19 së bashku me fëmijën e saj 2 vjeç, do të nisen drejt Tiranës, në...

27-vjeçarja me Koronavirus sjell në jetë fëmijën, ishte e intubuar dhe...

Angela Primachenko është një ndër personat e prekur nga Koronavirusi, për më tepër ajo ka qene shtatzënë. Për shkak se situata u përkeqësua ajo...

“Jemi 5 veta në juri”, moderatorja pranon shtatzëninë në emision

Përflitej se moderatorja e kendshme, Jonida Vokshi ishte shtatzënë, por ajo vete nuk kishte konfirmuar thashethemet., deri mbremjen e djeshme. Lajmin e bukur moderatorja e...

“Ishin 2 burra, njëri kishte pistoletë”, dhunohet dhe i priten flokët...

Një ngjarje e rende ka ndodhur mbremjen e djeshme ne qytetin e Librazhdit, e cila ka prekur dhe nje familje. Sipas burimeve të “Faxweb.al”, persona...

Pak muaj pas dasmës, moderatorja në pritje të fëmijës së parë

Nuk kaluan shume muaj nga dasma e saj me regjisorin kosoavar dhe moderatorja e njohur Jonida Vokshi, eshte ne pritje te embel. Burime për revista...

FOTO/Të lumtura pranë një farmacie, dy moderatoret e njohura shtatzënë në...

Aulona Musta dhe partnerja e saj në moderim, Fatma Haxhialiu janë të pandara dhe pas ekranit. Dy shoqet shihen te jene bashke kudo dhe...

U njohën përmes Facebook, i riu nga Tirana dhunon me kaçavidë...

Një 25 vjeçare nga qyteti i Durrësit, në muajin e gjashtë të shtatzënisë është strehuar nga autoritetet në një qendër pritëse këtu në Tiranë,...

I akuzuar më parë si mashtrues, mjeku alternativ habit: Mund të...

Mbrëmjen e së premtes në emisionin “Zone e Lirë”, mjeku alternativ Ruzhdi Metali shpjegoi se si gratë shtatzëna mund të zbulojnë gjininë e fëmijës...

FOTO/Bashkëshortja e Gaz Pajës feston ditëlindjen, dalin pamjet e para me...

Ajo ka disa vite diferencë me aktorin Gaz Paja, por dashuria triumfoi dhe sot ata janë burrë e grua. Ira Seferi eshte ne një...

FOTO/Emisioni dhe muajt e parë të shtatzënisë, moderatorja e njohur ndan...

Fatma Methasani bëri të ditur para pak ditësh lajmin se ajo dhe partneri i saj, Alfio Rrotani janë duke pritur fëmijën e tyre të...