Tag: oriola pampuri

PD paralajmëron skandale me tenderat, Ish-deputetja: Si u infektuan 86 punonjësit...

Ish-deputetja e Partisë Demokraike, Oriola Pampuri në një deklaratë për mediet u shpreh se përkeqësimi i situatës me fasoneritë është dështim i  qeverisë. Sipas saj...

“Sulmoi ashpër Jorida Tabakun”, reagon Pampuri: Rama ushtron dhunë verbale ndaj...

Ish-deputetja Oriola Pampuri ka reaguar ashper ndaj gjuhes se ashper te kryeministrit Edi Rama, te cilen e perdori gjatë nje interviste ne nje televizion. Pampuri...

Braktisja e më të varfërve, Pampuri publikon një video sa 1...

https://www.facebook.com/1459109537485880/posts/2993080320755453/?vh=e&d=n Braktisja e më të varfërve, Orjola Pampuri publikon një video sa 1 mijë fjalë. Postimi i Pampurit: Fjalimet e Edi Ramës nuk kanë lidhje me realitetin...

VIDEO/ Pampuri i kujton Ramës të varfërit që janë lënë në...

"Përtej fotove selektive me qese ndihmash, që ushqejnë propagandën dhe mashtrimet, realiteti i shumicës së familjeve në nevojë dhe të papunëve, është dëshpërues. Shikoni...

VIDEO/“Pensionistët sorrollaten në sportele”, Ish-deputetja: T’iu dërgohet pensioni në shtëpi siç...

Prej disa ditesh, Partia Demokratike ka propozuar masat e saj per te ndihmuar qeverine shqiptare me menaxhimin e situates, masa te cilat, mazhoranca i...

Debati i ashper Pampuri dhe Brataj: O une , o ti...

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj dhe ish-deputetja Oriola Pampuri u përfshinë në një debat të ashpër sonte në emisionin ‘Opinion’. Brataj po fliste për...

Koronavirusi/Ish-deputetja tregon të vërtetën lidhur me masat: Në Durrës spitali pa...

Përfaqësuesja e Grupit të Punës për Coronavirusin ngritur pranë Partisë Demokratike, Orjola Pampuri, inspektoi situatën shëndetësore dhe masat e marra nga qeveria për parandalimin...

Ish-deputetja bën denoncimin nga QSUT: Shpenzohen miliona euro dhe po reduktohen...

Ish-deputetja e njohur e PD, Oriola Pampuri ka denoncuar nga QSUT te verteten sipas saj te sallave kirurgjikale ne kete spital. Sipas saj, e vërteta...

Opozita, deklarate kunder ndertimeve pa leje ne kullen qe po hedh...

Ish deputetja e PD, Oriola Pampuri kerkoi sot qe Edi Rama ta nisë ndëshkimin për ndërtimet nga Erion Veliaj, Sadri Abazi, Tom Doshi, Jurgis...

“ Bien maskat për Erion Veliajn, mencat sociale mjet propagande”

Bien maskat për Erion Veliajn, mencat sociale mjet propagande, jo në ndihmë të njerëzve në nevojë. Refuzohet ushqimi për të pastrehët pa ngritur më...