Tag: oriola pampuri

“Turp për ata që shtrembëruan të vërtetën”, Pampuri falenderon votuesit ePD:...

Ish deputetja e Partisë Demokratike Orjola Pampuri nepermjet nje postimi te fundit, ka falenderuar  të gjithë anëtarët e degës 11 të PD, për mbështetjen...

DESHMI/Familjet në Thumanë akoma në çadër, flasin banorët: Përzgjedhja selektive të...

Përfaqësuesja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri takoi disa banorë të Thumanës, të cilët i shfaqën shqetësimin për gjendjen dhe pikëpyetjet për të ardhmen e...

VIDEO/PD publikon dëshmitë para spitaleve Covid: Shqiptarët blejnë vetë nga ushqimi...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri, publikon deklarata nga spitalet Covid në vend, ku qytetarët thonë se i blejnë vetë të gjitha, nga ushqimet...

“Spitali covid 4 eshte jashte funksionit”

“ Mashtrimi i Edi Ramës, një muaj e gjysëm pas inaugurimit, i ashtuquajturi spitali COVID 4 është jashtë funksionit. Mijëra pacientë të “Shefqet Ndroqit”...

PD paralajmëron skandale me tenderat, Ish-deputetja: Si u infektuan 86 punonjësit...

Ish-deputetja e Partisë Demokraike, Oriola Pampuri në një deklaratë për mediet u shpreh se përkeqësimi i situatës me fasoneritë është dështim i  qeverisë. Sipas saj...

“Sulmoi ashpër Jorida Tabakun”, reagon Pampuri: Rama ushtron dhunë verbale ndaj...

Ish-deputetja Oriola Pampuri ka reaguar ashper ndaj gjuhes se ashper te kryeministrit Edi Rama, te cilen e perdori gjatë nje interviste ne nje televizion. Pampuri...

Braktisja e më të varfërve, Pampuri publikon një video sa 1...

https://www.facebook.com/1459109537485880/posts/2993080320755453/?vh=e&d=n Braktisja e më të varfërve, Orjola Pampuri publikon një video sa 1 mijë fjalë. Postimi i Pampurit: Fjalimet e Edi Ramës nuk kanë lidhje me realitetin...

VIDEO/ Pampuri i kujton Ramës të varfërit që janë lënë në...

"Përtej fotove selektive me qese ndihmash, që ushqejnë propagandën dhe mashtrimet, realiteti i shumicës së familjeve në nevojë dhe të papunëve, është dëshpërues. Shikoni...

VIDEO/“Pensionistët sorrollaten në sportele”, Ish-deputetja: T’iu dërgohet pensioni në shtëpi siç...

Prej disa ditesh, Partia Demokratike ka propozuar masat e saj per te ndihmuar qeverine shqiptare me menaxhimin e situates, masa te cilat, mazhoranca i...

Debati i ashper Pampuri dhe Brataj: O une , o ti...

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj dhe ish-deputetja Oriola Pampuri u përfshinë në një debat të ashpër sonte në emisionin ‘Opinion’. Brataj po fliste për...