Tag: operacioni

Prostitucion në qendrën e masazheve, në pranga 2 persona, menaxheri i...

Dy persona janë arrestuar ditën e sotme në Tiranë, ndërsa tre të tjerë janë proceduar penalisht, për shfrytëzim prostitucioni dhe për mbajtje të qendrave...

FOTO/Mrekullia në QSUT, foshnja 5-muajshe ia del pas një operacioni të...

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka ndarë një lajm të mirë nga QSUT, ku një foshnje 5 muajshe i është nënshtruar një ndërhyrje mjaft...

Jepet vendimi për një nga të arrestuarit e operacionit “Los Blancos”:...

Gjykata e Tiranës ka lënë në arrest me burg me afat 40 ditë për Gentian Manaj, të arrestuar në Tiranë për llogari të operacionit...

Sekuestrohen armë zjarri, municion luftarak dhe lëndë narkotike, arrestohet 26-vjeçari

Një person është arrestuar në Vlorë, pasi gjatë një operacioni i janë sekuestruar drogë, armë zjarri dhe municion luftarak. I prangosuri në kuadër të operacionit...

Kokainë nga Shqipëria në Itali e Argjentinë, 6 të arrestuar, kapet...

Finalizohet një tjetër operacion ndërkombëtar për goditjen e grupeve mafioze në fushën e trafikimit të drogave të forta. Operacioni “Magma 2020”, për goditjen e pjesëtarëve...

VIDEO/Operacioni me disa të arrestuar, dalin detajet nga policia e shtetit:...

Policia e Shtetit dhe Policia Italiane kanë zhvilluar një operacion të përbashkët në fushën e trafikimit të drogës, dhe armëmbajtjes pa leje. Deri më tani...

AKUZAT/Kërkohej prej muajsh nga policia, pogradecari kapet në Sarandë

Ka shkuar në tre numri i të arrestuarve nga operacioni nê Itali. Vihet në pranga 38-vjeçari i shpallur në kërkim, me precedent të mëparshëm penal...

VIDEO/Gomonia 11 metra e trafikut ndërkombëtar të drogës Shqipëri- Itali

Detaje të tjera janë zbuluar nga operacioni i madh anti-drogë në Shqipëri dhe Itali, nga i cili i arrestuan 37 persona, ndërsa u sekuestrua...

Kapen 40 milion euro lëndë narkotike, mbi dhjetra të arrestuar në...

37 persona janë arrestuar në Itali dhe Shqipëri gjatë një operacioni të Departamentit të Antimafias Italiane dhe i autoriteteve shqiptare, të cilat ishin koordinuar...

DETAJE/Zbulohet një rast i shfrytëzimit për prostitucion, në pranga 39-vjeçari me...

Policia ka ndaluar nje 39-vjeçar, me precedent të theksuar kriminal i cili do te kalonte per ne Belgjike një të re per qellime prostitucioni....