Tag: ngjarje

Tre ngjarje të rënda në Tiranë, raportohet për viktima dhe të...

Disa ngjarje kane ndodhur diten e sotme ne kryeqytet. Policia ka bere me dije detajet e 3 incidenteve nga te cilat fatkeqesisht ka dhe...

Panik dhe alarm në Korçë, mamasë tentojnë t’i rrëmbejnë nga dora...

Rreth orës 22:00, mbrëmjen e së premtes, në lagjen nr. 17 të qytetit të Korçës, një person identiteti i të cilit nuk bëhet i...

LAJM I FUNDIT/Ngjarje e rëndë në Durrës, plagosen dy qytetarë

Policia e Durrësit njofton se ka arrestuar dy persona, të cilët janë përfshirë në ngjarje kriminale. Uniformat blu të qytetit bregdetar thanë se kanë arrestuar...

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, 42-vjeçari dhunon të atin...

Një 42-vjeçar ka dhunuar babanë, ka qëlluar me armë zjarri brenda banesës, duke terrorizuar familjarët, dhe më pas ka kanosur me armë edhe punonjësit...

Të shtënat me armë në Shkodër, policia tregon nëse ka të...

Policia ka dhene nje informacion te paket deri tani, lidhur me ngjarjen e ndodhur ne Shkoder, me disa te shtena arme qe u ndjene...

“Policia në Shkodër në kontrollin e kriminelëve”, PD: Rama dhe Lleshaj...

Ish-deputetja Izmira Ulqinaku ka dhene nje deklarate per mediat, ku ne fokus te saj janë ngjarjet e fundit kriminale të ndodhur në Shkodër. Sipas saj...

‘Qendrën e Shkodrës ku vlonte muzika e kultura, Rama e ktheu...

Vemendja rikthehet serish ne Shkoder, me dy ngjarje te renda te ndodhur brenda pak orëve, një shperthim tritoli dhe një plagosje te nje kalimtare. Ish-kryeministri...

E rëndë në Kamëz, sherr mes disa personave për makinën, merret...

Disa persona pasi janë konfliktuar me njëri-tjetrin, pasi e kanë dhunuar, kanë futur një prej tyre me forcë në makinë. Ngjarja mësohet të jetë ndodhur...

LAJM I FUNDIT/Vëllai vret vëllanë me armë zjarri në Klos, zbulohet...

Njè ngjarje e rëndë ka ndodhur në Klos. Nga informacionet e para, një sherr mes vellezerish i ka marrë jetën njërit prej tyre. Ngjarja ka...

“Hodhën parukerinë në erë”, Policia zbardh ngjarjen në Nikël pas...

Policia e Krujës ka zbardhur dhe ka dokumentuar një ngjarje të ndodhur rreth 1 muaj më parë. Bëhet fjalë një biznesi në Nikël, të...