Të shtënat me armë në Shkodër, policia tregon nëse ka të plagosur

Ndaje

Policia ka dhene nje informacion te paket deri tani, lidhur me ngjarjen e ndodhur ne Shkoder, me disa te shtena arme qe u ndjene ne qytet.

SIpas policise, nje person ka qelluar me arme zjarri dhe eshte larguar, pa shenuar viktima apo persona te lenduar.

Shkoder/ Informacion Paraprak

Më datë 12.02.2020, rreth orës 14:00, në vendin e quajtur Parruce, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se një shtetas ka qëlluar në ajër me armë zjarri dhe është larguar me automjet .

Nga verifikimet e bëra nga policia nuk ka persona të dëmtuar.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje së bashku me grupin hetimor dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje