Tag: Nderprerje

Nesër ndërprerje të energjisë në Tiranë, njoftohen zonat ku do të...

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët se ditën e nesërme do të këtë ndërprerje të energjisë në disa zona. Në vijim të...

Stakim të energjisë në dy ditët në vijim, OSSHE njofton për...

Disa zona të kryeqytetit do të kenë mungesë të energjisë elektrike për disa orë, dy ditët në vijim, më 29 dhe 30 tetor. Teksa specifikon...

Punime nëpër kabina, OSHEE: Ja zonat në Tiranë ku do të...

Një pjesë e kryeqytetit do te mbetet pa energji elektrike diten e sotme. OSHEE njofton de cilat jane zonat. NJOFTIMI  Në kuadër të realizimit të #investimeve...

Ja zonat e Tiranës që s’do të kenë drita për dy...

Në dy ditët në vazhdim Tirana do të shoqërohet sërish me ndërprerje të vazhdueshme të energjisë, kjo për shkak të remonteve që po bën...

Ndërprerje energjie jo vetëm në Tiranë, OSHEE njofton dhe për qytetet...

OSHEE njoftoi se do stakojë energjinë elektrike në Tiranë në datat 8-9 korrik. Për shkak të punimeve në kuadër të investimit që po kryhet për rikonstruksionin e kabinave...

Disa zona të Tiranës në “terr”, OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm

OSHEE ka dhënë njoftimin se në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Duke filluar nga ora 09:00 e mëngjesit të...

Një pjesë e Tiranës mbetet pa energji elektrike, ja zonat

Disa zona të kryeqytetit do të kenë mungesë të energjisë elektrike si pasojë e punimever për instalimin e rrjetit të ri. OSHEE njofton se janë...

OSHEE njofton ndërprerje energjie sot për disa zona në Tiranë, ja...

OSHEE ka njoftuar se sot paradite do të stakojë energjinë elektrike për tre orë në disa zona të Tiranës, nga ora 10 :00 deri...

ZONAT/ Tiranë, sot ndërprerje energjie në periferi deri në orën 13:00

OSHEE njofton se sot, për shkak të punimeve të planifikuara në zbarrat 6 kV të nwnstacionit Valias, në intervalin kohor 09:00 – 13:00 do...

VIDEO GALERI/ Deputetët e PD denoncojnë dhunën ndaj gazetarit Bledi Kasmi,...

Kuvendi i Shqipërisë ka nisur me tensione të forta ndërmjet mazhorancës dhe opozitës. Deputetja e PD Albana Vokshi është ngjitur në foltore dhe ka kërkuar...